Bugün kimin maçı var? Hangi kanalda? 19 Mayıs 2024. Bugünkü maçlar

admin

Spor tutkunları ekran başına

Bugün hangi maç hangi kanalda?

Bugün hangi takımın maçı var?

Futbolda ve basketbolda günün programı belli oldu.

Spor ekranında canlı yayınlanacak maçların listesi açıklandı.

19 MAYIS 2024 PROGRAMI

13:30 Sassuolo – Cagliari İtalya Serie A S Sport 2

13:30 Barcelona – Iberostar Tenerife İspanya Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final Spor Smart

16:00 İtalya GP Formula 1 beIN Sport 4

16:00 Monza – Frosinone İtalya Serie A S Sport Plus

16:00 Udinese – Empoli İtalya Serie A S Sport 2

18:00 Arsenal – Everton İngiltere Premier Lig beIN Sports 2

18:00 Brentford – Newcastle İngiltere Premier Lig TOD

18:00 Brighton – Manchester Utd İngiltere Premier Lig TOD

18:00 Burnley – Nottingham Forest İngiltere Premier Lig TOD

18:00 Chelsea – Bournemouth İngiltere Premier Lig beIN Sports Max 1

18:00 Crystal Palace – Aston Villa İngiltere Premier Lig TOD

18:00 Liverpool – Wolverhampton İngiltere Premier Lig beIN Sports Max 1

18:00 Luton Town – Fulham İngiltere Premier Lig TOD

18:00 Manchester City – West Ham İngiltere Premier Lig beIN Sports 3

18:00 Sheffield United – Tottenham İngiltere Premier Lig beIN Sports 5

18:00 A.Zverev – N.Jarry ATP Roma Final S Sport Plus

19:00 Inter – Lazio İtalya Serie A S Sport 2

19:00 Galatasaray – Fenerbahçe Trendyol Süper Lig beIN Sports 1

19:30 Anderlecht – Club Brugge Belçika Pro League S Sport Plus

20:00 Fransa – Türkiye Voleybol Kadınlar Milletler Ligi TRT Spor Yıldız

20:00 Athletic Bilbao – Sevilla İspanya La Liga Konferans Yayın S Sport

20:00 Atletico Madrid – Osasuna İspanya La Liga Konferans Yayın S Sport

20:00 Barcelona – Rayo Vallecano İspanya La Liga S Sport Plus

20.00 Cadiz – Las Palmas İspanya La Liga Konferans Yayın S Sport

20:00 Granada – Celta Vigo İspanya La Liga Konferans Yayın S Sport

20:00 Mallorca – Almeria İspanya La Liga Konferans Yayın S Sport

20:00 Valencia – Girona İspanya La Liga Konferans Yayın S Sport

20:00 Villarreal – Real Madrid İspanya La Liga S Sport Plus

20:00 Panathinaikos – Olimpiakos Yunanistan Süper Ligi S Sport Plus

20:30 Pınar Karşıyaka – Galatasaray Ekmas Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final beIN Sport 5

21:45 Roma – Genoa İtalya Serie A S Sport 2

23:30 Tayland – Güney Kore Voleybol Kadınlar Milletler Ligi TRT Spor Yıldız

Yorum yapın

vozol 20000 vozol 10000 vozol neon 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol vozol timeisworth.com
casino casino siteleri